VOYAGE TORBA

Hotel se nachází na pláži v zálivu Torba asi 6 km od centra Bodrumu. Ubytování nabízí v dostatečně prostorných pokojích různých kategorií rozmístěných v bungalovech. Minibar je pravidelně a zdarma doplňován. Wifi je zdarma dostupná v celém areálu, místy je připojení pomalejší. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Stravování poskytuje v programu ultra all inclusive. Strava je pestrá a chutná. V hlavní restauraci se podávají pokrmy mezinárodní kuchyně. V případě zájmu mohou hosté navštívit několik tematických restaurací, většinu z nich zdarma, pouze po předchozí rezervaci. Celkově nemají hosté v oblasti gastronomie co vytknout.
Pláž leží před hotelem, jedná se o písčitý záliv. Moře je tu čisté a teplé, vhodné i pro děti. Lehátka a slunečníky zdarma.
Po celý den tu probíhají pestré zábavné a sportovní animační programy, mají tu též posilovnu a či tenisové kurty. Nejen děti potěší malý aquapark. Součástí hotelu je též wellness centrum. I přes všechny aktivity se tu dají najít místa, kde bude člověk v případě nezájmu ničím nerušen.
V okolí najdete skromnější nákupní možnosti. U hotelu stojí autobusová zastávka, ze které se pohodlně dostanete do Bodrumu.
Hotel i kvalita jeho služeb jsou na velmi dobré úrovni a hosté jsou zde spokojení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>