VOTSALAKIA

Menší hotel se skládá ze čtyř budov a leží u pláže, od které jej odděluje pouze místní komunikace. Pokoje různých velikostí jsou vybavené vším potřebným a čisté. Personál se chová velmi mile.
Stravování si můžete zvolit pouze se snídaněmi nebo s polopenzí. Snídaně probíhají formou bufetu, večeře jsou servírované o třech chodech. Pokud víte, že budete mít chuť na něco jiného než se plánuje podávat k večeři, je možné si na recepci domluvit změnu za neparný poplatek. Rozmanitost u snídaní odpovídá velikosti hotelu, jídlo je vždy chutné, připravují mnoho z místní kuchyně. V okolí najdete mnoho dalších taveren.
Pláž ležící před hotelem je pokryta z velké části oblázky a kameny, ty se vyskytují i na vstupu a ve vodě. Určitě je vhodná obuv do vody. Moře je zde studenější než v jiných oblastech, často fouká vítr, který může někomu vadit.
Animační programy zde neprobíhají, jednou týdně se koná řecký večer.
V letovisku najdete obchůdky i restaurace, hotel má svůj vlastní market.
Místo je vhodné pro klidnější dovolenou v páru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>