VIVANTA BY TAJ

Resort se nachází nad pláží na vyvýšeném místě v letovisku Bentota. Nedávno prošel téměř kompletní rekonstrukcí. Ubytování nabízí v příjemně vybavených pokojích se vším potřebným. Personál je velmi milý a starostlivý.
Stravování poskytuje jako snídaně nebo polopenzi. Kvalita pokrmů i rozmanitost nabídky je podle hostů na velmi dobré úrovni. Při objednání polopenze mají hosté možnost jíst i v tematických restauracích, kde mají na výběr ze speciálního menu bez příplatku.
Písčitá pláž s pozvolným vstupem leží pod hotelem. Lehátka a slunečníky zdarma. Možnost koupání závisí na oceánském proudění a někdy není kvůli bezpečnosti možné.
Hotel nabízí animační programy pro děti i dospělé. Kromě toho tu najdete fitness, tenisové kurty, možnost rybolovu nebo potápění. Večer se konají kratší zábavná nebo hudební vystoupení.
V docházkové vzdálenosti najdete restaurace i menší obchůdky. Výhodně se dá přepravovat místními vozítky tuk tuk.
Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou nebo na několikadenní pobyt po poznávacích zájezdech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>