VIVA WYNDHAM AZTECA

Menší resort se nachází přímo u pláže na okraji letoviska Palya del Carmen. Disponuje prostornými pokoji, které jsou čisté a vybavené kvalitním nábytkem. Personál je milý a snaží se i bez spropitného.
Stravování formou all inclusive probíhá v hlavní bufetové restauraci a ve třech a la carte restauracích. Pokrmy jsou chutné a nabídka rozmanitá. Konají se tematické večery. Nápoje jsou taktéž kvalitní.
Pláž s bílým jemným pískem leží před hotelem, lehátek je na ní dostatek, stinných míst však méně. Stává se tedy, že místa pod slunečníky nebo pod palmami jsou brzo rezervovaná.
O zábavu se stará animační tým, který je aktivní, ale nevnucuje se. Dále mají hosté možnost využít sportovních zařízení v areálu i na pláži. Po večerech se pořádají kvalitní kulturní představení.
V okolí najdete několik obchůdků, do centra se dá dojít po pláži. Nedaleko se nachází luxusní čtvrť a probíhají zde kontroly návštěvníků, takže oblast je bezpečná.
Resort je vhodný pro strávení klidné romantické dovolené v relativní blízkosti centra.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>