VINCCI NOZHA BEACH

Resort se nachází na pláži v oblasti Hammamet. Tvoří jej tři budovy, které jsou vzájemně propojeny. Pokoje jsou podle hostů menší, ale postačující rozlohy. Kvalitu úklidu hodnotí většinou pozitivně, záleží na konkrétní pokojské. Zaměstnanci jsou milí.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Ten hodnotí hosté také různě, někdo si pochutná a každý den najde něco nového, jinému jídlo přijde špatně připravené i ochucené a neustále stejné. Nápoje se připravují z koncentrátů.
Pláž leží před hotelem, je písčitá s pozvolným vstupem. Lehátka a slunečníky zdarma, ale bývají brzy po ránu rezervovaná.
O denní zábavu se zde stará animační tým. Najdete tu i fitness, tenisové kurty nebo víceúčelové hřiště. V jednom z bazénů je tobogán a skluzavky. Součástí hotelu je i spa centrum. Večer se pořádají různé show.
V okolí najdete dostatek obchůdků a restaurací. Do center v okolí je možné se kromě taxíků dostat i autobusy nebo železnicí, oboje má zastávky poblíž.
Hotel navštěvují převážně páry a rodiny mladší a střední věkové kategorie a je vhodný pro méně náročné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>