VINCCI LELLA BAYA

Hotel leží v zelené zahradě, od pláže jej odděluje pouze místní silnice. Hosté vyzdvihují jeho zajímavou architekturu. V dalších směrech se hodnocení liší v závislosti na náročnosti klienta, období, přiděleném pokoji, chuťových buňkách, představách…. převládají spíše kladné recenze. Ti spokojení vše chválí – pokoje, úklid, ochotu personálu, stravu, celkovou atmosféru a pocit z dovolené..
K těm nespokojeným: kritika se vyskytuje na zařízení pokojů v dezolátním stavu, špatný stav matrací, špinavé nádobí, strava mnohdy velmi podobná, někdy hůře ochucená, nápoje přeslazené a ředěné. Personál se většinou snaží, samozřejmě ocení každé spropitné navíc. Úklid pokojů bezproblémový.
Pláž je písčitá, na ní i u bazénu je dostatek lehátek. Moře je čisté, někdy však vlivem počasí a proudů neklidné a špinavější. Po procházejících velbloudech a koních zůstávají výkaly. Bazény a venkovní prostranství celkově jsou čisté a upravené.
Animace probíhá po téměř po celý den, ale podle hostů je neprofesionální a nezajímavá. Vzhledem k poloze hotelu poblíž centra plného obchodů, restaurací a barů není problém dojít tam a zařídit si program podle sebe. Nedaleko je k dispozici také zábavní centrum. Je třeba počítat s tím, že někteří prodavači na ulicích jsou extrémně vlezlí, ale to všude v Tunisku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>