VINCCI DJERBA RESORT

Hotelový resort se nachází asi 500 metrů od pláže. Pokoje jsou velké, čisté, jejich vybavení relativně v pořádku. Občas se stane, že něco nefunguje. Personál přijde většině hostů milý a ochotný.
Nabídka stravy je bohatá a rozmanitá, pro každého se najde něco. Připravuje se mnoho zeleniny, několik druhů masa a ovoce je také dostatek. Některým přijdou jídla málo osolená. Balená voda se vydává neomezeně.
Na hotelovou pláž se lze dostat buďto pěšky nebo hotelovým vláčkem. Mnozí si stěžují, že je znečištěna výkaly velbloudů a koní, kteří zde procházejí. Často sem také moře naplaví řasy, ale ty se snaží personál odstraňovat. Při plné obsazenosti hotelu bývají lehátka brzy zarezervovaná.
Animační tým se po celý den snaží hosty zabavit a vymýšlí různé programy. Někomu vadí poměrně hlasitá hudba, která celý den hraje u bazénu.
Jelikož se hotel nachází v centru střediska, je všude kolem bezpočet možností jak trávit volný čas a kam se jít večer pobavit nebo projít.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>