VIKINGEN INFINITY

Nově postavený hotel se nachází v letovisku Avsallar poblíž soukromé pláže. Ubytování nabízí v prostorných, luxusně zařízených pokojích. Zkušenosti s úklidovým servisem mají hosté různé, občas by mohl být důkladnější, někdy zapomenou dodat čisté ručníky. Před hotelem je rušná silnice, což může někomu vadit. Provoz by ale rušit neměl. Zaměstnanci jsou milí a snaživí.
Stravu v programu all inclusive hodnotí většina hostů jako průměr. Nabídka je dostatečná, ale od hotelu této kategorie očekávali více. Vzhledem k vysoké kapacitě a počtu ubytovaných hostů se stává, že číšníci někdy nestíhají.
Pláž je dostupná přes lávku nad silnicí. Rozlohou patří mezi ty menší, ale je upravená a čistá. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Lehátka najdete i na mole, které vede do moře.
Probíhají zde animační programy a k dispozici je běžné sportovní a relaxační vybavení. V bazénech jsou skluzavky a tobogány.
Nákupní možnosti najdete v letovisku Avsallar, v bezprostřední blízkosti hotelu nic není. Do Alanye je to 15 km.
Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>