VENEZIA

Rodinný hotel se nachází necelé dva kilometry od pláže a je vystavěn v mírném kopci. Ubytování nabízí v různých typech pokojů, přičemž některé jsou podle hostů v příšerném stavu, jiné naopak luxusní. Koupelny jsou miniaturní. Klimatizace, trezor i rychlovarná konvice za poplatek. Personál je podle někoho milý a přátelský, podle někoho neochotný.
Stravování nabízí jako polopenzi nebo all inclusive. Snídaně jsou chudé a jednotvárné, večeře lepší, někomu chutnají, někdo si nevybere a raději se stravuje venku.
Pláž je vzdálena asi 2 km. Cesta tam se nechá, vede z kopce, ale cesta zpátky do kopce je v řeckých vedrech náročná a není vhodná pro starší a pro rodiny s dětmi. Lehátka a slunečníky za poplatek, pláž hezká a čistá.
Animace zde neprobíhají. V areálu najdete hřiště na fotbal a plácek na basketbal.
Do centra letoviska je to 1,5 km. Před hotelem stojí autobusová zastávka, ze které můžete dojet do hlavního města nebo Lindosu. Ve vzdálenosti 4 km je vodní park.
Hosté doporučují spíše pro nenáročné hosty, kteří si vypůjčí automobil, neboť je odsud všude daleko.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>