UTOPIA WORLD

Hotel je postaven v pěkné zahradě na vrcholu kopce, ze kterého je pěkný výhled na Alanyi, moře a okolní krajinu. Ubytování nabízí v hlavní budově nebo v některém z mnoha bungalovů či vilek. Pokoje jsou v dobrém stavu a vše se udržuje v čistotě. Personál milý a ochotný.
S kvalitou, množstvím a rozmanitostí stravy jsou hosté spokojeni.
Na pláž se dostanete přes most a dále po schodech nebo výtahem, do moře vedou dvě mola. Na pláži a v celém areálu jsou lehátka, slunečníky a osušky zdarma.
O zábavu se přes den i večer stará animační tým a pořádá zajímavé programy pro děti i pro dospělé. V areálu je vybudován pěkný aquapark s mnoha skluzavkami. Hosté mají možnost využít rozmanitých nabídek sportovního vyžití.
Do nejbližšího centra, antické vesničky Syedra, je to tři kilometry, do Alanye přibližně 20. Místní doprava funguje dobře. Nákupní možnosti v hotelu.
Ubytování je vhodné pro prožití klidné dovolené a pro rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>