TUSAN BEACH RESORT

Hotel se nachází na pláži asi 5 km od letoviska Kusadasi. Postupně prochází renovací, pokoje jsou dostatečně velké a moderně vybavené. Zaměstnanci se chovají vstřícně a mile.
Stravování nabízí jako 24 hodinové all inclusive. S nabídkou jsou hosté ve všech směrech spokojeni – rozmanitá, pestrá, chutná.
Pláž s pozvolným vstupem a písčitým dnem leží před hotelem. Podle hostů je na kapacitu hotelu malá a v sezoně jsou tak lehátka a slunečníky brzy rezervovaná.
Během celého dne probíhají animační programy a můžete si vybrat z pestré nabídky sportovních aktivit. Najdete tu turecké lázně a na pláži vodní sporty. Pro děti tu mají bazén se skluzavkami a dobře vedený miniklub. Večer hraje živá hudba nebo se pořádají zábavné programy, které hosty moc nebaví.
Zastávka místní dopravy stojí nedaleko. Blízko je to do historického Efesu. Několik metrů od hotelu leží aquapark. Nákupní možnosti najdete v hotelu, lepší výběr pak v Kusadasi. Hotel leží na odlehlém místě. Wifi v celém areálu se dá využívat zdarma.
Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou pro všechny kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>