TROU AUX BICHES

Luxusní nedávno zrekonstruovaný resort se rozkládá v tropické zahradě přímo na pláži a tvoří jej několik vilek. Pokoje různých kategorií jsou prostorné a moderně vybavené. Personál se snaží a je velmi ochotný.
Stravování se nabízí formou polopenze. Na výběr je ze šesti restaurací. Hostům zde chutná, nabídka je rozmanitá a kvalita výborná.
Pláž leží přímo před hotelem. Jedná se o jednu z nejhezčích v oblasti. Je užší, ale táhne se daleko do stran. Lehátek a slunečníků na ní najdete dostatek. Doporučuje se obuv do vody.
Z volnočasových aktivit zde najdete sportovní vyžití jako je fitness nebo tenis či volejbal, vodní sporty a wellness centrum poskytující různé uvolňující procedury.
Městečko, kde se dá nakoupit, leží nedaleko. Dá se do něj dojít pěšky podél pláže.
Resort poskytuje kvalitní služby, se kterými jsou hosté spokojeni. Vhodný je jak pro romantické pobyty, tak pro rodinnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>