TROPICANA GRAND AZURE

Hotelový komplex se nachází přímo na pláži. Ubytování nabízí ve starších, ale zachovalých pokojích. Personál hodnotí klienti rozdílně – někdo je spokojen a někomu přijdou zaměstnanci znudění a neochotní.
Na stravu také nahlíží každý jinak – většině hostů vyhovuje, někteří ji však hodnotí jako hůře ochucenou a hlavně stále se opakující.
Pláž pokrytá hrubším pískem leží přímo před hotelem, vstup ze začátku příliš mělký s korálovým podložím, přes necelý kilometr dlouhé molo se dostanete na otevřené moře, kde je to spíše než na plavání vhodné na potápění a šnorchlování. Často se stává, že kvůli vlnám je vstup do moře zakázán.
Někteří hosté si stěžují, že bazény jsou znečištěné. Ale je jich k dispozici několik, včetně dětského a aquaparku pro velké i malé, takže si určitě vyberete. Po celý den probíhají animační programy, sportuchtiví si také z nabídky vyberou.
Za nákupy se lze vydat do malé nákupní pasáže před hotelem nebo několikrát denně zdarma hotelovým minibusem do Naama Bay, které poskytuje také možnosti noční zábavy.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>