TRENDY ASPENDOS BEACH

Rozlehlý hotel poskytující kvalitní služby se nachází na pláži ve vzdálenosti 3 km od Side. Ubytování nabízí v příjemně zařízených prostorných pokojích. Čistota celého areálu je bezproblémová. Zaměstnanci jsou k hostům milí a rádi pomohou.
Stravu si hosté velmi chválí, nabídka je pestrá, chutná, potraviny kvalitní. Pití je k dispozici nonstop. Najdete tu čtyři a la carte, ve kterých můžete povečeřet po předchozí rezervaci.
Pláž leží před hotelem. Je písčitá, prostorná, čistá. Lehátka jsou k dispozici v dostatečném počtu. Vstup do moře vhodný i pro děti, pozvolný a písčitý.
Po celý den jsou k dispozici animátoři, kteří mají připravené programy pro všechny kategorie, ale nikomu se nevnucují. Najdete tu též širokou nabídku sportovního vyžití a wellness centrum. Samozřejmostí jsou i skluzavky a tobogány v bazénu.
Nedaleko hotelu se nachází bazar, velké nákupní centrum, kde seženete téměř vše. Po okolí se dá pohybovat místní dopravou.
Hotel je jedním z nejlépe hodnocených, hosté se do něj rádi vracejí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>