TORRE MARINO

Hotel se skládá z hlavní budovy a bungalovů. Leží na klidném místě v oblasti Capo Vaticano. Hosty ubytovává v prostorných pokojích, na kterých mají k dispozici zdarma klimatizaci i chladničku. Úklid je v pořádku, zaměstnanci mají mezery v jazykových znalostech, ale snaží se.
Na stravu panují rozdílné názory – jedni si ji chválí jako rozmanitou, chutnou a typicky italskou kuchyni s dostatkem ryb, jiným přijde nepoživatelná. Převažují kladná hodnocení. Standardně se nabízí polopenze, ale je možné dokoupit i obědy nebo na přání vyměnit jedno z jídel za obědový balíček. K večeři mají hosté v ceně vodu a 0,25 litru vína.
Pláž se nachází přímo před hotelem, lehátka a slunečníky k dispozici zdarma.
V sezoně se konají skromnější animační programy, dále je možné využít zázemí ke sportovním aktivitám.
Do města Tropea vypravuje hotel minibus za poplatek, k nejbližšímu supermarketu je to necelý kilometr. Hosté doporučují lodní výlety k okolním ostrovům. Vhodné je zapůjčení automobilu, neboť zde není linková doprava.
Místo je vhodné pro prožití odpočinkové dovolené s koupáním.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>