TOP HOTEL

Starší hotel se nachází přímo u pláže v klidné oblasti. Disponuje dostatečně prostornými čistými pokoji se vším potřebným vybavením. Většina jich má výhled na moře. Personál se chová mile a přátelsky.
K oblasti stravování se hosté vyjadřují většinou pozitivně, chuťově jim vyhovuje, všeho je dostatek, jen někteří by uvítali větší rozmanitost.
Pěkná písčitá pláž leží přímo před hotelem, na ní jsou lehátka a slunečníky zdarma. Procházkou podél pobřeží se můžete podívat i na další pláže.
Animační a večer programy se zde téměř nekonají, možnosti sportovního vyžití jsou tu také omezené, hotel je vhodný pro prožití klidné dovolené. Pro děti je tu bazén se skluzavkami (omezená otevírací doba). Wifi připojení zdarma po celém areálu. Někdy bývá slyšet zábava z vedlejšího hotelu. Do okolních center s možnostmi zábavy a nákupů se lze pohodlně dostat místní dopravou nebo taxi. Jezdí sem převážně starší klientela.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>