TITANIC BEACH SPA & AQUA PARK

Hotelový komplex se nachází na pláži a nabízí ubytování ve starších pokojích různých velikostí. Co se čistoty týče, někteří ji považují za nedostatečnou plus na pokojích se vyskytovali mravenci. Jiní nemají co vytknout. To samé se dá říci o hodnocení personálu – někomu přišli zaměstnanci neochotní a celková organizace špatně zvládnutá, jiní si chválí bezproblémovou komunikaci.
V oblasti stravování převládá spíše nespokojenost s malým výběrem, jednotvárností a chutí jídla. Ovšem i zde se najdou naprosto spokojení lidé, kteří stravu považují za výbornou. Často také klienti zmiňují dlouhé čekací doby na volné stoly, talíře… Čistota nádobí a stolů podle většiny také není ukázková. Toto nastává především během hlavní sezony, kdy je hotel zcela vyprodán a zaměstnanci pod velkým náporem nestíhají.
Pláž je velká, ale moře se svažuje velmi pozvolně, k hlubšímu moři je přístup po molu, které je dlouhé cca 1 km. U něj možnost pozorovat korály a pestré rybičky.
V hotelovém aquaparku možnost využít řady skluzavek, někdo upozorňuje, že jsou přístupné od 10ti let a 120 cm. Lehátka u bazénů jsou brzy po ránu obsazená, doporučuje se rezervace u personálu. Poblíž se nachází promenáda s obchůdky.
Resort je vhodný pro méně náročné a rodiny s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>