TITAN GARDEN

Hotel se nachází v letovisku Konakli poblíž pláže. Disponuje útulně zařízenými, čistými pokoji. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Se stravováním v programu all inclusive jsou hosté velmi spokojeni. Chválí si dostatečně rozmanitý sortiment i kvalitu a chuť pokrmů.
Méně nadšeni jsou z moře a pláže. Na vstupu a v moři se vyskytují kameny, je vhodná obuv do vody. Někdy se zde vyskytují velké vlny a moře není průzračné, problémem bývá i naplavený a neuklizený odpad. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma. Pláž leží necelých 200 metrů od hotelu.
Hotel pořádá animační programy, podle hostů na dobré úrovni. V jednom z bazénů jsou skluzavky. Najdete tu malé fitness a večer se pořádají zábavné programy.
Nákupní možnosti a centrum Konakli najdete ve vzdálenosti cca 1 km. U hotelu stojí autobusová zastávka. Do Alanye je to 12 km.
Celkově jsou hosté se službami hotelu velmi spokojeni a někteří se vracejí opakovaně. Jen moře by zde mohlo být lepší.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>