TIGAKI BEACH

Hotel se nachází na okraji letoviska Tigaki kousek od jedné z nejhezčích pláží ostrova. Disponuje spíše staršími pokoji, které by potřebovaly zrenovovat. Část jich již úpravami prošla. Vybavení je v dobrém stavu a je tu čisto. Personál se velmi snaží.
Stravování nabízí v programu polopenze. Nabídka je celkem pestrá a chutná. Některým hostům však přijde, že se objevuje málo místní kuchyně.
Pěkná pláž se světlým pískem leží 200 metrů od hotelu a přístup na ni je přes místní komunikaci. Dno se svažuje postupně, lehátka a slunečníky za poplatek.
Organizované zábavné programy zde neprobíhají, pro děti je tu dětské hřiště. Ze sportovních nabídek zde najdete tenisové kurty a na pláži vodní sporty.
Do centra Tigaki je to 1 kilometr, do hlavního města 10 km. Autobusovou zastávku najdete před hotelem. Co se wifi připojení týče, v hotelu je za poplatek, mnoho barů a restaurací jej nabízí zdarma při konzumaci v podniku.
Místo je vhodné pro odpočinkovou i rodinnou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>