TIA HEIGHTS MAKADI BAY

Resort se nachází na pláži v zálivu Makadi Bay a nabízí ubytování v různých typech pokojů. Někteří hosté si stěžují na nepořádek a třeba i plíseň v koupelně a neochotou zaměstnanců cokoliv řešit. Jiní jsou s ubytováním, čistotou i službami personálu naprosto spokojeni.
V hodnocení stravy se ve většině shodují na negativních komentářích. Jde především o denně se opakující výběr a nepříliš dobře ochucené pokrmy.
Moře zde je rájem pro zájemce o podmořský život, kousíček od pláže, na které je vždy dostatek lehátek, se nachází korálové útesy.
Dominantou hotelu je jeho bazén, který je největší v Hurghadě. Je tu též vybudovaný aquapark, který ocení převážně děti. V nabídce je řada večerních show, ty se však podle recenzí hostů musí ve většině platit extra i v rámci AI. Možnost nákupů na promenádě s obchůdky.
Ubytování lze doporučit méně náročným hostům, kteří nehledají luxus, ale je pro ně prioritou prožití klidné dovolené plné koupání a řádění v aquaparku a objevování zajímavostí podmořského světa.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>