THE COLOURS SIDE

Hotel byl otevřen v roce 2011 a leží 6 km od Side a 600 metrů od pláže. Názory na ubytování se u hostů velmi liší – někteří jsou plně spokojeni s pokojem, úklidem, výměnou ručníků a prádla a celkovou čistotou areálu, podle jiných je v tomto směru co zlepšovat, pokoje jim připadají malé a špinavé, pokojské jim zapomínají dodávat ručníky. Tomu odpovídá i celkové hodnocení personálu – někomu s nimi nemá problém, jiným přijdou arogantní.
Stravu hodnotí hosté většinou pozitivně. Někteří by uvítali větší rozmanitost v nabízených pokrmech. Restaurace může být při plné obsazenosti kapacitně nedostačující.
Na pláž je to asi deset minut chůze nebo na ni hotel vypravuje každou hodinu autobus. Prostorově je poměrně malá, vstup má písčitý a pozvolný. Podle některých hostů je docela znečištěná nedopalky a kelímky, které tu pohazují ostatní.
Příležitostně se pořádají animační programy a večerní vystoupení. V bazénu jsou skluzavky, které však nejsou vždy v provozu. Najdete tu lázeňské centrum, které poskytuje různé procedury.
Nákupní možnosti se nacházejí v blízkosti, cestování je možné místní dopravou.
Celkově je hotel vhodný pro méně náročné hosty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>