TEJ MARHABA

Starší hotel se nachází asi 300 metrů od pláže v centru Sousse. Jeho pokoje procházejí postupnou rekonstrukcí, ta ale není slyšet a nikoho neruší. Zaměstnanci jsou vesměs přátelští a pozorní a všude je čisto a uklizeno.
Strava hostům většinou chutná a rozmanitostí i množstvím je uspokojuje, někteří náročnější si ale mají problém vybrat něco podle své chuti. Kromě hlavní restaurace tu je pizzerie a dokončuje se restaurace, kde se budou připravovat grilované a místní pokrmy.
Na pláž s jemným světlým pískem se lze dostat krátkou procházkou. Ta je pěkná a čistá, ale v moři se někdy vyskytnou kelímky a podobné věci, které tam odhazují návštěvníci.
Animační tým moc nadšení u hostů nevzbudil, program se většinou opakuje a není nápaditý. Naštěstí hotel leží v centru turistického střediska, tak je tu nespočet možností kam se jít večer bavit nebo se prostě projít a poznat celé město včetně mediny.
Hotel je vhodný pro všechny kategorie návštěvníků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>