TAMASSA

Resort leží na klidném místě na jihozápadním pobřeží ostrova. Disponuje dobře vybavenými čistými pokoji s dostatkem místa. Personál je všímavý a milý.
Stravování all inclusive, snídaně a obědy formou bufetu, večeře výběrem z menu. K dispozici je více restaurací a v každé je na jídelním lístku napsáno, co spadá do AI a co se doplácí. Naprostá většina je však v ceně. Konají se tematické večery. Kvalitu a rozmanitost jídel si hosté chválí, i když při delším pobytu těm náročnějším přijde, že se nabídka opakuje. Kvalitě koktejlů nemají co vytknout.
Krásná dlouhá pláž s bílým pískem je přímo před hotelem. Vstup pozvolný a je vhodné mít obuv do vody, protože na dně leží ostré úlomky korálů a místy se vyskytují mořští ježci. Jsou tu dobré podmínky pro šnorchlování.
Resort pořádá pro hosty různá večerní představení, přes den se mohou zabavit některou z mnoha sportovních aktivit nebo navštívit spa centrum, užívat si při vodních sportech, půjčit si kolo a projet se po okolí nebo si zahrát golf. Na místě se také dají zakoupit výlety.
Nákupní možnosti pouze v resortu a poté až ve vzdálenějších městech.
Místo je vhodné pro strávení luxusní dovolené v příjemném prostředí pro páry i rodiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>