SURMELI EFES

Hotel se nachází na pláži asi 8 km od letoviska Kusadasi. Jeho budova tvarově připomíná pyramidu. Disponuje moderně vybavenými čistými pokoji. Personál se snaží a je milý.
Stravování podává v programu all inclusive. Názory hostů se velmi různí – někdo si nemůže vynachválit a výběr se mu zdá rozmanitý, chutný a kvalitní, jiný považuje nabídku na podprůměrnou a u malé části hostů se vyskytují problémy se žaludkem. Stoly v restauraci personál někdy nestíhá uklízet.
Pláž s jemným tmavým pískem leží před hotelem. Moře je klidné a relativně čisté jen po ránu, odpoledne začínají vlny a díky nim připlouvají ke břehu řasy, tráva a různé odpadky. Lehátka a slunečníky zdarma.
Probíhají zde animační programy a večerní vystoupení. Ze sportovních aktivit je k dispozici široká nabídka od tenisu přes fitness po vodní sporty. Navštívit můžete též spa centrum.
Nákupní možnosti najdete v hotelu. V blízkosti jsou starověká města Efes či Seldžuk. Tam se, stejně jako do vzdálenějších letovisek, dostanete místní dopravou.
Hotel je vhodný pro kombinaci odpočinkové a poznávací dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>