SUNTOPIA SEVEN SEAS

Hotel se nachází přímo na pláži. Jeho pokoje jsou v dobrém stavu, patřičně vybavené a čisté. Personál z velké části milý a ochotný. Většina hostů přijíždí ze Švédska.
S nabízenou stravou jsou hosté spokojeni, výběr je velký, rozmanitý, chuťově také v pořádku. Při plné obsazenosti může nárazově nastat nedostatek nádobí nebo příborů, ale to se všichni snaží rychle napravit.
Pěkná pláž s dostatkem lehátek a slunečníků, které jsou k dispozici zdarma, se nachází před hotelem. Pokrývá ji směs písku a menších oblázků. V moři se místy vyskytují kluzké kamenné plochy, ale dá se na to zvyknout.
Animační tým se stará o zábavu po celý den a večer se pořádají představení, děti se tu dobře zabaví. Areál má více bazénů, dvě dlouhé skluzavky a malý aquapark. Nákupní možnosti v hotelu, do center Side a Manavgad se lze dostat pohodlně místní dopravou.
Hotel je vhodný pro strávení odpočinkové a rodinné dovolené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>