SUNTOPIA PEGASOS ROYAL & RESORT

Resort je komplexem tří hotelů – Royal, Resort a Club a hosté mohou využívat služeb všech tří. Leží u pěkné písčité pláže. Disponuje renovovanými pokoji, které jsou čisté a útulné. Chování personálu hodnotí hosté rozdílně, někomu přijdou ochotní a milí, jinému nepříjemní.
Na stravu převládá kladný názor, ale nespokojeni bývají hosté s atmosférou v restauraci. Svou kapacitou nestačí a obsluhujícího personálu je také málo, tak vzniká chaos. Také hygiena v jídelních prostorách by mohla být lepší.
Hotelová pláž je společná pro všechny tři hotely a pokrývá ji jemný písek. Do moře se svažuje pozvolna. To je teplé a krásně čisté. Lehátka a slunečníky zdarma.
O zábavu se starají animátoři a večer se konají různá představení. Programy se většinou líbí. O děti je tu ze strany animátorů dobře postaráno.
Před hotelem možnost nákupů, centrum Avsallar je vzdáleno 2 kilometry a každou středu se tam koná trh.
Celkově se hosté, kteří sem jezdí opakovaně shodují, že kvalita služeb v poslední době poklesla. Přesto odjíždějí spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>