SUNSHINE RHODES

Hotelový resort se nachází v letovisku Ialyssos na pláži. Pokoje různých kategorií má rozmístěny v několika samostatných budovách. Zaměstnanci jsou milí a ochotní, pracují tu i studenti z České republiky.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. Nabídka je dostatečně rozmanitá. Jednou za pobyt smí hosté po předchozí rezervaci navštívit a la carte restaurace (řecká a italská).
Pláž je prostorná a lehátka a slunečníky jsou na ní zdarma. Na vstupu do vody se vyskytují oblázky a menší kameny, pro citlivější jedince se doporučuje obuv do vody. Jedná se o návětrnou stranu ostrova, proto tu stále vane vítr, který někdy způsobuje větší vlny a znepříjemňuje koupání. Radost ovšem mají surfaři, kterých tu najdete poměrně hodně.
Zábavu na hotelu vymýšlí animační tým. Programy se konají po celý den a hosté se při nich dobře baví. Sportovní vyžití zde najdete v běžném rozsahu, na pláži se provozuje windsurfing.
Obchůdky a restaurace najdete pár metrů od hotelu, centrum letoviska je vzdáleno asi 500 metrů.
Toto ubytování je vhodné pro všechny generace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>