SUNSHINE CRETA VILLAGE

Hotel se nachází v klidné oblasti v kopci nad sesterským hotelem Club Calimera Sunshine Creta. Hosté mohou využívat všech služeb Club Calimera. Pokoje jsou prostorné a dobře vybavené, vše funguje jak má. Zaměstnanci jsou milí a o areál se dobře starají.
Se stravou v hotelu jsou hosté velmi spokojeni, nabízí se jim bohatý výběr všeho, na co si vzpomenou. Také nápoje jsou dobré kvality.
Na pláž je to asi 400 metrů a hosté mají možnost využít dopravy na ni hotelovým autobusem. Pokryta je hrubším pískem s kamínky, moře čisté a teplé. Lehátka a slunečníky zdarma.
Kdo má zájem, může se nechat bavit animačním týmem u sesterského hotelu nebo využít některé z možností sportovního vyžití.
Díky poloze hotelu mimo rušná centra je vhodný pro prožití klidné dovolené. Autobusová zastávka pro návštěvu okolních letovisek stojí před hotelem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>