SUNRISE BEACH

Hotel, který nedávno prošel renovací, se nachází v centru střediska Protaras přímo na pláži. Hosty ubytuje v klasických pokojích zařízených vším potřebným. Na nábytku je sice vidět, že už něco zažil, ale vše je čisté a v dobrém stavu. Veškerý personál je velmi milý a ochotný. Wifi zdarma.
Strava nabízená hotelem hostům chutná, někteří náročnější by uvítali větší výběr. Připravují se tematické večery, vychutnat si je můžete kromě restaurace i na terase. Dále se můžete po předchozí rezervaci najíst v několika a la carte restauracích. U večeří se vyžaduje formální oblečení.
Hotelovou pláž s jemným pískem a teplou, průzračnou vodou si všichni chválí. Lehátka a slunečníky jsou za poplatek, ale v případě zájmu je možné si nechat zvolený set zarezervovat za celou dobu pobytu.
Animační tým působí na hotelu převážně v hlavní sezoně, jeho programy jsou klidné a neruší. Vzhledem ke své poloze je hotel vhodný i pro mladé, kteří se chtějí po nocích bavit, kolem je nespočet barů, restaurací a obchodů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>