SUN ISLAND RESORT

Resort se rozprostírá na severním Ari atolu. Ubytování nabízí v zahradních bungalovech, plážových vilkách nebo vilkách na moři. Pokoje jsou vybaveny vším potřebným a pravidelně se uklízejí. Zaměstnanci jsou velmi milí.
Stravovat se můžete v programu all inclusive nebo polopenze. Většině hostů nabídka naprosto vyhovuje, někteří si však uvítali větší rozmanitost. Resort si pěstuje svou vlastní zeleninu, ovoce a bylinky.
Pláž je po obvodu celého ostrova, najdete tu jak soukromí před svou vilkou, tak i veřejnou pláž, pokud máte rádi kolem sebe živo. Vstup je velmi pozvolný. Šnorchlování u pestrých korálů je možné kolem ostrova.
Probíhají zde animační programy, odpočinout si můžete v lázeňském centru, najdete tu bohatou nabídku sportovního vyžití, za 4 dolary na den si můžete zapůjčit kolo. Zajímavou atrakcí je krmení rejnoků a žraloků, které probíhá každý večer. Též tu najdete obchůdky se suvenýry a s běžným zbožím.
Resort je vhodný pro odpočinkovou dovolenou v exotické destinaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>