SULTAN SIPAHI

Hotel leží poblíž centra Alanye a od známé Kleopatřiny pláže jej odděluje pouze místní komunikace. Disponuje menšími pokoji, z nichž některé jsou zrekonstruované a jiné ne. Většině hostů se ubytování moc nelíbí a kvalita úklidu záleží na konkrétní pokojské. Personál hodnotí spíše špatně, většinou je pomalý (hlavně na baru, kde se tvoří dlouhé fronty) a ne příliš ochotný. Za dýško se někdy zlepší, jindy ne.
Se stravou jsou hosté také spíše nespokojení, stěžují si na malý výběr a jednotvárnost stravy, málo tureckých specialit, velmi omezený výběr nápojů při all inclusive. Bufet se jim vzhledově moc nelíbí a stěžují si na špinavé nádobí.
Kleopatřina pláž je dostupná pouze přes silnici, tvoří ji písek s oblázky. Lehátka a slunečníky za poplatek. Dále jsou v hotelu k dispozici dva bazény, u těch si hosté stěžují na brzy zarezervovaná lehátka. Animační program tu neprobíhá.
Velkou výhodou hotelu je jeho poloha blízko živého centra Alanye, kde je nepřeberné množství možností nákupů a zábavy.
Celkově je hotel vhodný spíše pro méně náročné klienty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>