SULTAN SANDS ISLAND RESORT

Hotel leží na pláži u městečka Kiwengwa. Ubytování nabízí v standardně zařízených pokojích umístěných v bungalovech v tropické zahradě. Personál je milý a ochotný.
Stravování poskytuje jako polopenzi, v případě zájmu je možné dokoupit all inclusive, které se využívá u sousedního hotelu Blue Bay. Pořádají se tematické večery. Jídlo je chutné a nabídka rozmanitá, i když se po týdnu částečně opakuje. Hosté doporučují ochutnat místní čerstvé ovoce, které vám za pár dolarů ochotně natrhají místní obyvatelé.
Pláž leží před hotelem. Velký vliv má příliv a odliv. Při odlivu je možné jít téměř k útesu, dno je pokryto mořskou trávou a ježky. Šnorchlování a potápění je zde zajímavé.
Během dne probíhá lehký animační program. Animátoři nejsou nijak otravní. Sportovní nabídka je obvyklá jako v jiných resortech, je tu i potápěčské centrum.
V blízkém okolí není moc možností nákupů. Na výlety je vhodné jet s někým z místních.
Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou na pláži.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>