SULTAN OF DREAMS

Nedávno otevřený hotel leží na pláži u městečka Kizilot, asi 15 km od Side. Disponuje prostornými, moderně vybavenými pokoji. Názory na úklid se různí, stejně jako na ochotu a vstřícnost personálu.
Se stravou jsou někteří hosté velmi spokojeni, jiným přijde, že nabídka je sice bohatá, ale nemění se. Vyskytují se také stížnosti, že je jídlo studené. Stává se, že personál nestíhá, především v donášce nápojů. Po předchozí rezervaci je možné navštívit a la carte restauraci, najdete tu dvě.
Pláž leží přímo před hotelem. Je písčitá, na vstupu do moře oblázková a svažuje se poměrně rychle, není moc vhodná pro malé děti. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma.
Probíhá zde animační program a večerní vystoupení průměrné kvality. Ze sportovních aktivit tu najdete například fitness, součástí hotelu je i wellness centrum. V bazénu jsou skluzavky a tobogány.
V okolí najdete jen pár obchůdků, na procházky to také moc není. Do Side nebo Manavgat využívají hosté taxi nebo místní dopravu.
Hotel je nový, někteří hosté od něj očekávali více, tak jsou zklamaní. Jiní se však vracejí naprosto spokojení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>