SUGAR BEACH RESORT

Resort se nachází v klidné části letoviska Flic en Flac. Leží v zahradě a pokoje má rozmístěny v hlavní budově a několika vilkách. Jsou prostorné, čisté a vybavené vším potřebným. Personál se chová přátelsky a je vstřícný.
Stravovat se můžete v programu polopenze nebo all insclusive. Konají se tematické večeře. Nabídka je pestrá a pokrmy chutné. Tematické restaurace můžete navštívit pouze za příplatek.
Pláž s bílým pískem leží přímo před hotelem. Před vlnami ji chrání útes. Je tedy vhodná ke koupání i šnorchlování a potápění. Doporučuje se obuv do vody. Lehátek a slunečníků by mohlo být více.
Volný čas můžete trávit využitím některé z běžných sportovních nabídek. Součástí hotelu je též menší golfové hřiště. Večer se pořádají zábavní show.
V resortu najdete jeden obchůdek, ceny zde jsou však přemrštěné. Do Port Louis nebo dalších městeček se můžete dostat busem, který ale jezdí nepravidelně.
Celkově jsou hosté s úrovní resortu a službami spokojeni, dovolená zde je vhodná pro všechny generace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>