STELLA PALACE

Hotel se skládá z hlavní budovy a několika bungalovů, ve kterých jsou ubytováni hosté. Prostorné pokoje jsou zařízeny běžným vybavením a podle hostů docela hlučné. Personál je ochotný a milý.
Nabídka stravy hosty uspokojuje. Pořádají se tematické večery a na večeři je požadováno formální oblečení. Hosté by uvítali více čerstvého ovoce, nabízí se převážně kompotované.
Hotelová menší pláž se nachází před hotelem přístup na ni vede přes místní komunikaci. Proti vlnám je chráněna vybudovaným vlnolamem. Lehátka a slunečníky zdarma. Opodál se nachází veřejná pláž, kde se za ně už platí. V areálu hotelu jsou dva velmi velké bazény. Probíhají zde animační programy a o děti je dobře postaráno. Je tu pro ně i dětský bazén se skluzavkami.
V blízkém okolí toho moc k vidění není, nakoupit základní potřeby se dá ve dvou obchůdcích a najdete tu nějaké taverny. Pro poznání živějších center a možnosti nákupů se doporučuje navštívit Chersonissos nebo Heraklion.
Ubytování je vhodné pro všechny generace včetně rodin s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>