STAR BEACH VILLAGE

Resort se nachází u pláže, asi 1,5 km od centra letoviska Chersonissos. Disponuje prostornými příjemně zařízenými pokoji, ve kterých najdete i kuchyňský kout. Personál je ochotný a usměvavý.
Se stravováním v programu all inclusive jsou hosté spokojeni. Nabídka je pestrá, mění se a pokrmy jsou chutně připravené. K dispozici je hlavní restaurace a a la carte taverna na pláži.
Pláž leží před hotelem, pokrývá ji písek. Lehátka a slunečníky za poplatek.
Po celý den probíhají animační a sportovní programy. Pro děti jsou tu hřiště a několik dětských bazénů a pro všechny pak menší aquapark. Do toho mají hosté vstup zdarma. Jednu týdně se pořádá řecký večer. Ze sportovních nabídek zde najdete fitness nebo vodní sporty na pláži. Součástí resortu je též wellness centrum.
S okolními letovisky tu funguje dobré spojení autobusovou dopravou. Dojít se tam nechá i procházkou. V okolí menší nákupní možnosti.
Hotel je vstřícný k dětem, proto se hodí pro rodiny, ale spokojeni zde budou všichni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>