STAFILIA BEACH

Malý rodinný hotel leží na klidném místě u pláže asi 4 km od letoviska Lardos. Ubytování nabízí v běžně vybavených pokojích, klimatizace je za příplatek. Všude je čisto, zaměstnanci jsou velmi milí.
Stravování nabízí jako polopenzi. Podává se bufetovou formou a nabídka je chutná i dostatečně pestrá, každý den se podává něco jiného. Připravují hodně místní kuchyni, akorát ovoce a zeleniny by podle hostů mohlo být více.
Pláž leží před hotelem, v jedné části poskytují příjemný přirozený stín stromy. Lehátka a slunečníky zdarma. Moře čisté, na dně oblázky, vstup pozvolný.
Nekonají se tu animační programy, hosté si vystačí s individuální zábavou. Příležitostně se pořádá řecký večer. Na pláži se provozují vodní sporty.
V okolí je pouze minimarket s potravinami a ostatními důležitými věcmi. Další obchody a restaurace najdete až po kilometru. Autobusová zastávka stojí asi 600 metrů od hotelu.
Místo je vhodné pro klidnou odpočinkovou dovolenou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>