ST. THOMAS

Komplex leží osamoceně stranou od dalších hotelů a obchodů v přírodě na skále nad mořem. Disponuje pěknými moderními pokoji, které má rozmístěné po několika čtyřpatrových budovách. Všude je čisto a personál se chová mile.
Na stravování převládají kladné ohlasy. Nabízí se polopenze, ale hosté dostali polopenzi plus, což znamená že k večeři byly zdarma nealko nápoje, pivo a víno a odpoledne zákusek a káva. Výběr by mohl být větší, ale každý si vybere.
Hotel disponuje dvěma plážemi, první přímo pod svahem, na kterou je přístup po schodech a druhou, na kterou jezdí každou půlhodinu zdarma hotelový shuttle. Hosté mají na obou k dispozici lehátka a slunečníky zdarma.
Animační programy jsou koncipovány převážně pro děti.
Vzhledem k poloze stranou ode všeho ruchu je hotel vhodný především pro klienty, kteří hledají odpočinek. Pro výlety do okolí je vhodné si pronajmout vůz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>