ST.REGIS SAADIYAT ISLAND RESORT

Nově otevřený hotel se nachází na ostrově Saadiyat a leží vedle Park Hyatt Abu Dhabi. Své hosty ubytovává v moderně a příjemně zařízených pokojích různých kategorií. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Stravování nabízí v programu snídaně, polopenze nebo plné penze. Strava je chutná a kvalitní. Pokud si budete chtít zajít na jídlo jen tak mimo některý z programů, cena odpovídá úrovni hotelu, tj. je drahá.
Dlouhá pláž s jemným světlým pískem leží před hotelem. Lehátka a slunečníky zdarma. Oblast je součástí chráněné přírodní rezervace, protože se tam vyskytují vzácní živočichové.
Klasické animační programy zde neprobíhají, ale hosté mají možnost využít bohatého sportovního zázemí nebo rozsáhlé nabídky masážních a relaxačních ošetření. Nedaleko je golfové hřiště.
Hotel leží v oblasti, která se teprve vyvíjí a staví, prozatím toho v okolí moc není. Zajišťuje však několikrát denně zdarma dopravu do nákupního centra. Abu Dhabi leží asi deset minut jízdy od hotelu. Místní atrakcí je též Ferrari Park a okruh F1.
Místo je vhodné pro klidný, odpočinkový pobyt.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>