SOMA BAY PALM ROYALE

Resort tvoří hlavní budova a několik vilek a nachází se přímo na vlastní písečné pláže. Ubytování nabízí v rozmanitých typech pokojů, všechny jsou kvalitně vybaveny a pečlivě uklizeny. Personál je přátelský a ochotný vyjít klientům ve všem vstříc.
Co do hodnocení stravy mají klienti pouze slova chvály – dostatečný výběr, časté obměny, čerstvost, chuť + možnost využít nabídku v tematických restauracích.
Oblast je známá především díky příznivým povětrnostním podmínkám vhodným pro kitesurfing. Pro začátečníky, kteří touží jej vyzkoušet, je k dispozici několik výukových center. Pro ty, co se rádi potápí se poblíž nacházejí korálové útesy. Po náročném dni si může člověk odpočinout na široké pláži ve stínu palem.
Resort leží téměř osamoceně v poušti, zřejmě tedy neuspokojí nároky klientů, kteří hledají možnosti zábavy a nakupování ve větších centrech.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>