SOL NESSEBAR PALACE, MARE A BAY

Jedná se o rozlehlý, relativně nový komplex tří hotelů, z nichž dva mají kategorii 4* a Palace 5*. Ubytování probíhá v pěkných prostorných pokojích vybavených vším potřebným. Hosté si chválí výhled na moře, určitě se vyplatí za něj připlatit. Personál se snaží, případné reklamace řeší okamžitě. Někomu však mohou připadat číšníci a barmani nepříjemní.
Na stravu mají návštěvníci rozdílné názory, převládají kladné. Těm vyhovuje nabídka rozmanitostí i chutí. Ti, co kritizují, zmiňují opakující se nabídku a chuťově je jídlo neoslovilo.
Na pláž dojdete po schodech, podle mnohých by mohla být větší. Pokrývá ji písek, do moře se svažuje postupně a lehátka a slunečníky jsou k mání za poplatek.
Během den probíhají animační programy, večer většinou nějaké hudební/muzikálové představení. Děti tu mají v bazénu k dispozici skluzavky. Také je tu pro ně hřiště.
Obchod pro nákup základních potřeb stojí naproti hotelu a autobusová zastávka, ze které se můžete dostat do Nessebaru, taktéž.
Komplex leží na celkem klidném místě, je tedy vhodný pro lidi, kteří nevyhledávají rušný život a chtějí si odpočinout.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>