SKANES SERAIL

Hotel se nachází u pláže asi 6 km od Monastiru. Disponuje běžně vybavenými pokoji. Zaměstnanci jsou většinou milí. Číšníci, především k samostatně cestujícím ženám a dívkám, až dotěrní a vlezlí. Všichni fungují lépe po obdržení bakšiše.
Stravování poskytuje v programu all inclusive. S rozmanitostí a chutí jsou hosté spokojeni, vždy se najde něco nového a chutného. Nechybí ani čerstvé ovoce nebo grilované maso. Po předchozí rezervaci je možné navštívit a la carte restauraci. Něco k snědku je k dispozici po celých 24 hodin.
Pláž leží před hotelem. Mohou na ni i cizí hosté, kteří zde nejsou ubytovaní, a tak sem přichází mnoho místních rodin. Lehátka jsou zdarma, ale většina jich je poškozených a rozbitých a bývají brzy ráno zabraná. Vyskytuje se tu mořská tráva, kterou přináší moře. Tu většinou odklízejí denně, někdy však v delších intervalech.
Hotel pořádá animační programy různého zaměření. Mauí tu tenisové kurty, zahrát si můžete například volejbal nebo minigolf nebo se uvolnit při masáži.
V blízkém okolí hotelu není moc kam jít, nákupní možnosti jsou dostupné pouze taxíky. Sousseleží ve vzdálenosti 12 km, Monastir 6 km.
Hotel je vhodný pro odpočinkovou dovolenou pro méně náročné hosty.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>