SIROCCO

Hotel se nachází v letovisku Kalamaki. Ubytování nabízí v pokojích se starším vybavením. Klimatizace a lednička za poplatek. Zaměstnanci jsou milí a vstřícní.
Stravování si můžete zvolit v programu polopenze nebo plné penze. Snídaně jsou podle hostů jednotvárné a každý den stejné, s ostatními chody nemají problém. Připravuje se mnoho místní kuchyně.
Písčitá pláž s pozvolným vstupem leží asi 300 metrů od hotelu. Přes noc je na ni zakázán vstup, protože připlouvají karety a kladou zde vajíčka. Kolem nových hnízdišť postaví ráno ochránci zábrany. Lehátka a slunečníky za poplatek. Z důvodu ochrany želv se zde neprovozují motorizované vodní sporty.
Animační programy na hotelu neprobíhají, k dispozici je bazén. V letovisku najdete restaurace a obchody. Pro živou noční zábavu se doporučuje navštívit sousední letovisko Laganas, kde najdete mnoho barů, kde se můžete bavit až do rána.
Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>