SINDBAD AQUA RESORT

Hotel tvoří spolu s dalšími dvěma hotelový komplex a hosté mají možnost využívat služeb všech tří. Celý areál leží v blízkosti živého centra i pláže. Navštěvují jej ve větší míře místní obyvatelé a Rusové..
Personál je ochotný, některé pokoje jsou starší, ale pro účely dovolené vyhovující. Strava bývá hodnocena jako jednotvárná a ne moc chutná. Na výběr je ovšem sedm restaurací, v některých je nutná rezervace předem.
Naopak nadšeni jsou hosté krásnou čistou pláží, na kterou dojdete přes silnici a zahradu sousedního hotelu a blízkostí centra, kde je možné vyzkoušet si obchodování s místními obyvateli a večer si zajít za zábavou.
Doporučujeme klientům nenáročným na ubytování, kteří hledají hezké moře, rádi si zajdou do města na nákupy a v neposlední řadě také rodinám s dětmi, pro které jsou zde tobogány a jiné atrakce a dohlédne na ně animační tým.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>