SIDI MANSOUR

Větší hotelový komplex se nachází cca 500 metrů od pláže. Ubytování nabízí ve standardních pokojích, které jsou již starší jejichž čistota není vždy dokonalá. Personál se však snaží.
Se stravou hosté moc spokojení nejsou – vícekrát se vykytuje hodnocení, že některá jídla jsou neidentifikovatelná, někdy studená, špatně ochucená. S rozmanitostí to také není nejlepší, někdy hostům připadá, že to, co zbylo po obědě, se na večer připraví znovu jako čerstvé. Koktejly připadají většině lidí přeslazené. Nápoje v lahvích až po 19. hodině, do té doby pouze v kelímcích.
Na hotelovou pláž vzdálenou cca 500 metrů je možné dostat se procházkou nebo využít hotelovou přepravu. Ta však podle hostů spíše nefunguje. Pláž hodnotí jako velmi malou a často také špinavou. Ať už jde o odpadky, o velké množství řas, které dlouho nikdo neuklidí nebo o zvířecí exkrementy. Poblíž je ranč s koňmi a velbloudy, některým hostům se zdá, že je na pláži docela cítit.
Animační program a zábava v hotelu také moc neoslovila, celý den hraje hlasitá hudba, tak si člověk moc neodpočine.
Celkově lze ubytování doporučit méně náročným klientům, kteří zde bývají spokojeni a dovolenou strávenou zde hodnotí kladně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>