SIDE ROYAL PARADISE (EX DESIREE)

Hotel leží 6 km od města Side a 600 metrů od pláže. Disponuje standardně vybavenými pokoji, které postupně procházejí renovací. Zaměstnanci jsou milí.
Na stravu mají hosté rozdílné názory – někdo chválí, nabídka mu přijde dostatečně pestrá a rozsáhlá, jiným se zdá, že se vše opakuje, že se někdy znovu upraví zbytky a že je jídlo studené. U naprosté většiny převládá pozitivní hodnocení. Najdete tu ještě a la carte restauraci..
Na pláž se dá pohodlně dojít nebo můžete využít hotelových svozů. Pláž je písčitá, lehátka a slunečníky mají hosté k dispozici zdarma.
Probíhají zde animační programy a večerní představení. Sportovní nabídka zahrnuje klasiku jako fitness, stolní tenis nebo plážový volejbal. V bazénu jsou dvě dětské skluzavky.
Nákupní možnosti jsou v okolí, do větších míst jako Side, Evrenseki nebo Manavgat jezdí místní doprava.
Hotel navštěvují všechny věkové kategorie. Většina je s pobytem spokojena, najdou se však i hosté, kteří by jej nedoporučili.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>