SHORES ALOHA

Menší resort se nachází přímo u pláže. Ubytování nabízí v pokojích rozmístěných v jednopatrových vilkách. Nejsou příliš prostorné, ale pro strávení dovolené dostačující. Zaměstnanci se chovají mile a jsou vstřícní.
Stravu hodnotí hosté jako průměrnou, některým přijde, že se pokrmy opakují, jsou jen vlažné a na výběr toho moc není. Jiným nabídka vyhovuje ve všech směrech a pochutnají si. Pití včetně vody vydávají pouze v malých kelímcích, čepování do lahví je zakázané.
Pláž tvoří spíše oblázky a štěrk, lehátek je dostatek. Vhodné je přibalit si obuv do vody. Přístup do moře pouze po molu. Šnorchlování u místního útesu stojí za vyzkoušení. Najdete zde i potápěčské centrum.
Animační tým tvoří pouze dva nebo tři jedinci, programy se proto docela opakují. Animátoři však zůstávají milí a snaží se. Večer se konají různá vystoupení. Některým hostům vadí hlučná hudba, která hraje po většinu dne.
Do centra Naama Bay vypravuje hotel ve všední dny shuttle zdarma. Resort navštěvují především lidé do čtyřiceti let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>