SHERWOOD DREAMS RESORT

Hotel se nachází 3 km od centra Beleku u soukromé pláže. Ubytování nabízí z hezkých, moderně vybavených pokojích. Někteří návštěvníci si stěžují na výhled, který vede na sousední stavbu. To se týká základní kategorie pokojů, ostatní mají plný nebo alespoň částečný výhled na moře. Zaměstnanci jsou milí a pozorní.
V oblasti stravování jsou hosté velmi spokojeni, vždy najdou pestrou a chutnou nabídku všeho, na co si jen vzpomenou. Jídlo se neustále doplňuje.
Pláž leží před hotelem, je čistá, upravená, lehátka a slunečníky zdarma. Na vstupu do moře jsou oblázky a dno má poměrně rychlý spád.
Volný čas si můžete ukrátit některým z programů animačního týmu, sportem nebo relaxací ve wellness. Nedaleko je golfové hřiště. Hotel je dobře připraven na rodiny s dětmi, pro ty nabízejí celodenní vyžití.
Hosté si chválí především bohatou nabídku pokrmů, v tomto ohledu jsou bez výjimky velmi spokojeni. Někteří jsou zklamaní přílišnou blízkostí sousedních hotelů a výhledem na ně. Celkově lze doporučit všem, jezdí sem mnoho rodin s dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>