SHANDRANI

Resort se nachází na jižním pobřeží Mauricia v zátoce Blue Bay. Z letiště tam jste za chvíli. Ubytování nabízí v prostorných čistých pokojích s kvalitním vybavením. Ze všech je alespoň částečný výhled na moře. Personál je milý a přátelský.
Ze stravy jsou hosté nadšeni, na výběr je ze čtyř restaurací. Připravují zde mnoho ryb a mořských plodů. V rámci all inclusive zde dostanete více než je zvykem v některých jiných resortech, např. francouzské šampaňské, součástí minibaru jsou i oříšky nebo chipsy. Také koktejly připravují velmi chutné.
Resort disponuje třemi plážemi, dvě z nich leží v zálivu a jedna je divočejší. Všechny pokrývá bílý písek a najdete na nich dostatek lehátek a slunečníků. Pro vstup do vody je vhodná obuv, povalují se zde ostré úlomky korálů. Místo je vhodné ke šnorchlování.
Probíhají zde animační programy a hosté mají na výběr z mnoha sportovních aktivit včetně vodních sportů, výuky potápění a golfu. Funguje tu také lázeňské centrum, jednu masáž mohou hosté absolvovat zdarma.
Obchody najdete v prostorách resortu. Do větších měst se dostanete autem či taxíkem.
Resort poskytuje kvalitní služby s hosté jsou zde spokojeni. Někdy je tu hlučněji, protože sem jezdí mnoho rodin s malými dětmi.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>