SHAMS ALAM BEACH RESORT

Starší menší resort leží u dlouhé pláže v klidné oblasti. Své hosty ubytovává v prostorných, pravidelně a pečlivě uklízených pokojích se starším vybavením. Všechno ale funguje jak má. Z většiny je výhled na moře. Personál je snaživý a milý.
Hodnocení nabízené stravy je vesměs pozitivní, výběr a rozmanitost vyhovuje. Někteří hodnotí jídlo jako moc kořeněné a nevhodné pro děti, jiný naopak jako bez chuti. Egyptský večer s místním specialitami se koná jednou týdně.
Krásná pláž s pískem se hostům líbí, je prostorná, na vstupu písčitá a vhodná i pro děti. Dále se nachází útes, u kterého zájemci šnorchlují a potápějí se a hodnotí jej jako jeden z nejhezčích v Egyptě.
Animační programy na hotelu neprobíhají, je vhodný pro prožití odpočinkové dovolené na pláži a v moři. Z nákupních možností je tu lékárna a obchůdek s nejnutnějšími potřebami a s typickými suvenýry. Za hotelem se rozprostírá národní park Wadi al-Gamal Nationalpark, kde se dá poznat neporušená egyptská příroda.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>